Casablanca
Trampkarz młodszy

Dołączył: 30 Sie 2008
Posty: 30

PostWysłany: Sob 17:28, 04 Paź 2008    Temat postu: 8 kolejka 04.10.2008 Górnik Polkowice - MKS Oława

Oficjalny wynik 2:2 (2:2) - bramki dla Górnika - Bancewicz x 2. Mecz z cyklu niemożliwe staje się możliwe. Oława przez 90 minut oddaje 2 celne strzały na bramkę i strzela 2 gole. - Górnik w 12 minucie obejmuje prowadzenie (choć powinno być już 4:0) następnie traci dwie bramki po stałych fragmentach gry przy dużym udziale szczęścia (ponoć sprzyja lepszym), pod koniec pierwszej częścoi meczu Bancewicz doprowadzxa do remisu. 1 połowa - 7 sytuacji 100% - 2 gole. 2 połowa Oława bez strzału na bramkę, Górnik kolejne marnowane sytuacje. ... ale wciąż jesteśmy bez porażki Smile - szkoda... piłka nożna to jedyna z gier zespołowych, w której nie zawsze lepszy wygrywa - taki jej urok...

tralalala

Dołączył: 24 Sie 2008
Posty: 30

PostWysłany: Sob 18:17, 04 Paź 2008    Temat postu: :)

I niech nawet panowie z Oławy nie protestują do tego co napisal pan Casablanca... Smile Zdecydowanie mecz dla Górnika,tylko nie wynik ;/;(

PostWysłany: Sob 20:31, 04 Paź 2008    Temat postu:

nie pierdol ze w drugiej polowie bez strzalu.,. wy w drugiej tez nic nie graliscie zreszta tak jak w pierwsze.,. mieliscie setki ale tylko z tego ze pila do przodu.,. nic szczegolnego. i kazda kontra przerywana na srodku albo ciagnieciem za koszulke albo faulem po nogach;/ a co mielismy robic bez 6 podstawowych jak nie bronic sie dobry punk ale w Oławie beda "3" dla nas!

pceman

Dołączył: 23 Sie 2008
Posty: 27

PostWysłany: Sob 21:01, 04 Paź 2008    Temat postu:

valdinho napisał:

Jedyny wasz strzał to wrzutka z wolnego lekko zwisająca;) W II polowie praktycznie nie wychodziliście z własnej połowy nie licząc kontr, które były kasowane Wink

Ostatnio zmieniony przez pceman dnia Sob 21:06, 04 Paź 2008, w całości zmieniany 1 raz

Rafimks
Orlik Młodszy

Dołączył: 31 Sie 2008
Posty: 6

PostWysłany: Sob 22:31, 04 Paź 2008    Temat postu:

tylko że jeszcze w 2 połowie 2 karne powinny być dla Oławy...

PostWysłany: Sob 23:25, 04 Paź 2008    Temat postu:

no i po co takie zbędne pisanie Panowie?? co z tego że Górnicy mieli tyle setek i ich nie wykorzystali?? mówi sie trudno Razz wynik poszedł w świat:) pozdrawiam:)

bodzio
Orlik Starszy

Dołączył: 21 Sie 2008
Posty: 15

PostWysłany: Sob 23:32, 04 Paź 2008    Temat postu:

Klopotov2 napisał:
A właśnie po to, aby odzwierciedlić obraz gry, przebieg spotkania. Wynik to jedno, za niego przyznawane są punkty, dzisiaj oba zespoły zdobyły po jednym...

W tym wypadku przebieg spotkania, liczba stworzonych do wykorzystanych sytuacji, posiadanie piłki, liczba strzałów była po stronie gospodarzy, jednak błędy i brak koncentracji lub umiejętności spowodowały, że Górnik tego meczu nie wygrał.

valdinho

Posty: 25

Skąd: Oława

PostWysłany: Nie 1:44, 05 Paź 2008    Temat postu:

pceman pierdolisz synu ze az glowa boli.,. wy za to mieliscie strzal-po gwizdku hee kasowane kontry.,.powiedz w jaki sposob ciulu.,.,. 2karne jak przyjacielu w drugiej polowie dla nas.,.,. tak na prawde gowno gracie!!

spokojniej, bo ten "wózek" eksploduje i bede musial zamknąc temat

Boro-Oława

Dołączył: 19 Sie 2007
Posty: 19

PostWysłany: Nie 8:33, 05 Paź 2008    Temat postu:

no bylo 2 2 mielsicie kilka setek, ale nie gadajcie glupot ze my przez caly mecz tylko 2 strzaly mielsismy, bo swoje okazje tez mielsimy, dlatego ebz jaj kur... piszac ze 2 strzaly i nic iwecej, a i z reszta pierwszy gol nie padl po stalym fragmencie gry tylko nasz srodkowy pomocnik wjechal w was jak w gowno i lewa noga stzrelil po dlugim Smile

PostWysłany: Nie 8:55, 05 Paź 2008    Temat postu:

panowie po co te kłótnie??I tak za tydzien dwa ludzię będą pamiętać wynik a nie gre poszczególnych zespołów...było 2:2 i tyle widocznie zadna druzyna nie była na tyle dobra zeby pokonać przeciwnika

tralalala

Posty: 30

PostWysłany: Nie 9:17, 05 Paź 2008    Temat postu: :)

Valdinho to nie pryzpadkie slynny Gancarczyk hahahah ?? Trup Smile i wy zato gracie bajeczną piłke haha ...powodzenia Smile

seba91

Dołączył: 23 Sie 2007
Posty: 43

Skąd: Oława

PostWysłany: Nie 10:54, 05 Paź 2008    Temat postu:

bez 6 zawodnikow z pierwszego skladu to sie nie dało grac bajecznej piłki ;] w pierwszym skladzie gosciu 93' ( pierwszy raz od poczatku) w 80 minucie wchodzi nastepny 93' , ktory nawet nigdy na ławke nie byl brany. No własnie a na ławce 4 ludzi z pola, ktorzy nigdy nie siedzieli nawet na ławce w starszych. Jak dla mnie poczatek dla Polkowic, pozniej pierwsza polowa wyrownana. Ktos tam mowił o "kasowaniu kontr"... chyba 4 razy nasz zawodnik mijał dwoch z Polkowic, mial juz wolny plac, ale oczywscie pociagniecie za koszulke, to było kasowaanie kontr ;] i bylo tych sytuacji jeszcze pare. W drugiej połowie faktycznie Polkowice miały przewage, my juz opadalismy z sił, nie bylismy juz tak blisko przy zawodnikach Polkowic, bo w pierwszej połowie i poczatek drugiej, gdy podeszło sie blizej i zagralo sie preesingiem to Polkowice sie gubiły, i zaraz byla długa piłka na napastnika. Przyznam racje ze pare razy sklepaliscie jak mieliscie plac. Ale w Olawie, w pełnym składzie niewidze innej mozliwosci jak trzy punkty ;] Mieliscie oczywiscie duzo sytuacji, no ale trzeba je wykorzystac. My tez moglismy ok 85 minuty na 3 2 strzelic, głowa z 3 metrów ;/ nie trafił. No ale powodzenia.

a tralalala sam jestes trup pewnie. ;] i umiejetnosciami Valdowi nie dorównujesz.

Ostatnio zmieniony przez seba91 dnia Nie 10:55, 05 Paź 2008, w całości zmieniany 1 raz

tomekp-ce
Żak

Dołączył: 25 Sie 2008
Posty: 3

PostWysłany: Nie 11:22, 05 Paź 2008    Temat postu:

macie pretensje o to że zatrzymywaliśmy was w środku faulami a dzięki właśnie faulowaniu po stałym fragmencie gry wpadł dla was gol ;]

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Liga Dolnośląska Juniorów Strona Główna -> Sezon 2008/2009 - LDJ Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)