C-klasa

Dołączył: 21 Sie 2008
Posty: 115

Skąd: Polonia/Sparta Świdnica

PostWysłany: Sob 11:24, 06 Cze 2009    Temat postu: [29 KOLEJKA Polonia Świdnica - Pogoń Oleśnica ]

PostWysłany: Nie 13:45, 07 Cze 2009    Temat postu:

espół juniorów Polonii/Sparty Świdnica zremisował dziś z Pogonią Oleśnica 1:1. Podopieczni trenera Malczyka dominowali niemal przez 90 minut meczu, by w samej końcówce stracić głupią bramkę po rzucie karnym. Rywale przyjechali dzisiaj chyba w dość mocno okrojonym składzie, bo ani przez minutę nie byli w stanie nawiąwać równej rywalizacji z naszymi piłkarzami. Niestety wygrywa ten, kto strzeli więcej goli. A mimo kilkunastu dogodnych sytuacji, Świdniczanie tylko raz pokonali bramkarza gości. Gola na wagę remisu zdobył w drugiej połowie Aleksander Jakubowski.

W pierwszej połowie meczu najbliżej zdobycia gola był Furmankiewicz, który ładnym strzałem z 20 metrów niemal zakoczył golkipera gości. Swojego szczęscia próbował także Lisowski - niestety próba lobowania bramkarza zakończona niepowodzeniem. Dogodnej sytuacji nie wykorzystał także Olszewski, który z najbliższej odległości trafia w poprzeczkę.

Po zmianie stron dalej dominacja gospodarzy. Po ładnej akcji lewą stroną Miętkiewicz dogrywa do Lisowskiego, a ten strzela prosto w bramkarza. Masa akcji oskrzydlających, sporo groźnych sytuacji po rożnych - niestety nic nie chciało wpaść. Bliscy szczęścia byli także Czernicki i Śmiałowski. Po strzale z woleja tego pierwszgo, piłkę na rzut rożny sparował golkiper. Śmiałowski zaś nie zachował zimnej krwi w sytuacji sam na sam.

Niewykorzystanych okazji było o wiele więcej. Przez 90 minut mecz rozgrywany niemal do jednej bramki. W 87 minucie goście wykopują piłkę do przodu, ta trafia pod nogi napastnika, który zostaje sfaulowany przez Młocka. Mimo, iż faul był na lini szesnastego metra, sędzie pokazuje na wapno. Bęc był blisko obrony jedenastki, ale jednak... 1:1. W doliczonym czasie gry za dyskusję z sędzią czerwoną kartką ukarany Olszewski.

P/S: Bęc - Bryła, Młocek, Jakubowski, Czernicki - Marszałek, Furmankiewicz (85' P.Salamon), Śmiałowski, Miętkiewicz (70' Staniszewski), Lisowski (85' Kraus) - Olszewski

Źródło [link widoczny dla zalogowanych]

Ostatnio zmieniony przez dzikus dnia Nie 14:44, 07 Cze 2009, w całości zmieniany 1 raz