C-klasa

Dołączył: 21 Sie 2008
Posty: 115

Skąd: Polonia/Sparta Świdnica

PostWysłany: Pon 8:03, 18 Maj 2009    Temat postu: 24 kolejka SP Głogów - Polonia Świdnica]

To już drugi mecz z rzędu, który juniorzy Polonii/Sparty Świdnica kończyli w dziesiątkę po czerwonych kartkach obrońców. Tydzień temu za dwie żółte kartki przy stanie 1:0 dla Motobi boisko opuścić musiał Sebastian Bryła, dzisiaj natomiast już w 40. minucie bezpośrednio czerwonym kartonikiem za faul na rywalu ukarany został Przemysław Bitner.

Świdniczanie w osłabieniu wytrzymali 20 minut. W 60. minucie Żmijowski w taki sposób podkręcił piłkę uderzoną z rzutu rożnego, że ta przy niezbyt frasobliwym zachowaniu Amina Stitou wpadła bezpośrednio do siatki. Odpowiedź podopiecznych Przemysława Malczyka była jednak natychmiastowa.

W polu karnym sfaulowany został Michał Staniszewski. Arbiter wskazał na "wapno", do piłki podszedł Filip Lisowski, który celnym strzałem doprowadził do wyrównania. Decydująca o zwycięstwie gospodarzy bramka padła w 82. minucie. Wówczas w zamieszaniu pod bramką P/S najwięcej zimnej krwi zachował Żmijowski, który po raz drugi tego dnia wpisał się na listę strzelców.

Odpowiedz do tematu    Forum Liga Dolnośląska Juniorów Strona Główna -> Sezon 2008/2009 - LDJ Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group.