Rooney

Dołączył: 22 Sie 2007
Posty: 45

Skąd: Polonia/Sparta Świdnica

PostWysłany: Sob 16:48, 15 Lis 2008    Temat postu: [ 15 Kolejka 15.11.08] Polonia/Sparta - Polar Wrocław

Wynik oficjalny 1:0.
Bramka Młocek.

Świdnica nie wykorzystała sporo sytuacji. W drugiej połowie nie strzelamy karnego.
Polar w sumie miał dwie dogodne sytuacje - raz poprzeczka po zamieszaniu w polu karnym i raz sam na sam napastnika, który jednak strzelił prosto w bramkarza.

PostWysłany: Sob 17:48, 15 Lis 2008    Temat postu:

Nie mam nic do chłopaków z Polaru...ale właśnie między innymi przez takie mecze nie będzie mistrza.

pawwoj4

Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 41

PostWysłany: Sob 19:37, 15 Lis 2008    Temat postu:

Świdnica zakotwiczyła sie na swojej połowce. I ciekawe jak jeszcze na wąskim boisku ma sie cos grac jak 8 chlopa stalo w obronie!!

kaaaa
Trampkarz młodszy

Dołączył: 24 Sie 2008
Posty: 29

PostWysłany: Sob 19:46, 15 Lis 2008    Temat postu:

Swidnica w pierwszejk polowie tzw."obrona czestochowy" wszyscy sie bronili na swojej polowie i na bocznym boisku(waskie)nie dalo sie nic strzelic,,,,,,na poczatku drugiej polowy glupi faul zawodnika polaru i dostaje druga zolta a w konsekwencji czerwona kartke i tym sposobem swidnica na farcie wygrywa!!

PostWysłany: Sob 20:05, 15 Lis 2008    Temat postu:

Nie oglądałem meczu ale wiecie co "Chłopaki z Polaru" żałosne jest to wasze tłumaczenie...

PostWysłany: Sob 22:29, 15 Lis 2008    Temat postu:

Ty no nie robcie jaj bo to co sie broniliscie w pierwszej polowie to nie wiedzialem jeszcze takiej druzyny w ldj zeby sie tak bronil,wygraliscie na farcie,gdyby nie ta czerwona kartka to bysmy was pojechali,, i dozobaczenia na wiosne we wroclawiu,tylko przywiezcie sobie duzy worek na pilki bo wasz bramkarz kilka ich wyciagnie:)SmileSmile:Smile

dzikus
C-klasa

Posty: 115

PostWysłany: Sob 22:44, 15 Lis 2008    Temat postu:

Dobrze , dobrze... Podobno już teraz mieliście nam dużo zaaplikować... Żal...

pawwoj4

Posty: 41

PostWysłany: Sob 23:00, 15 Lis 2008    Temat postu:

Przynajmniej przyznaj pierwsza połowa to obrona częstochowy a w drugiej sie rozsypalo po czerwonej kartce!

P/S Świdnica 4

Dołączył: 22 Sie 2008
Posty: 46

PostWysłany: Sob 23:10, 15 Lis 2008    Temat postu:

Kolego nie rozsypało się po czerwonej kartce...czerwoną kartke dostaliście w 46 minucie??chyba nie..a zdecydowanie cisneliśmy was od przerwy....

obrona częstochowy??....gramy w takim ustawieniu i taką taktyką, że chodzi o to, aby dać pograć rywalowi i jedyne co może zrobić to rzucić długą piłke która zostaje spowrotem wybita...co z tego że atakowaliscie jak nic z tego nie wyszło??

Nie ma co się tak głupio tłumaczyć że boisko wąskie itd..tak samo wązkie dla was jak i dla nas, a na głównym nie graliśmy bo bezpośrednio po nas grała tam nasza I druzyna!!Powodzenia w naśtępnych meczach!!

P/S Świdnica 4 napisał:

Cieszę się, że nie widziałem takiego meczu. Byłem na kilku ostatnich meczach Polaru u siebie. Drużyna gra ofensywną piłę i nie nudziłem się na żadnym z ich meczów. Współczuję zawodnikom Polaru, że musieli grać przeciwko drużynie, która gra taką taktyką. Evil or Very Mad
Ale cieszę się, że atakowali pomimo, że nic z tego nie wyszło!
Chłopaki na wiosnę wybieram sie na wasze mecze i postaram się nie opuścić meczu ze Świdnicą! Sądzę, że w rewanżu u siebie pokażecie jaka jest różnica w grze pomiędzy waszą, a ich taktyką.

Lisssu

Posty: 25

PostWysłany: Nie 13:45, 16 Lis 2008    Temat postu:

hahahhah ROMEK Polar grał bez pomysłu Wink -kilka podań z tyłu i dzida do przodu Smile
i na dodatek zwalają winę na wąskie boisko hahaha, przecież my też graliśmy na tym samym boisku ;]

kaaaa

Posty: 29

PostWysłany: Nie 14:23, 16 Lis 2008    Temat postu:

Ty hamuj piety malolat,,,dozobaczenia we wrocławiuuu,zobaczycie jak sie rozsypie worek z bramkamiiiiiii