Junior młodszy

Dołączył: 31 Maj 2008
Posty: 50

Skąd: Oleśnica

PostWysłany: Sob 14:20, 18 Paź 2008    Temat postu: [10 kolejka, 18.10.08] Pogon Oleśnica - MKS Oława

Oficjalny wynik Pogoń Oleśnica - MKS Oława 2:2 (2:0) bramki dla Pogoni:Smyczyński , Urbaniak

Pierwsza połowa zdecydowana przewaga Olesnicy stąd wynik 2:0 do przerwy plus dwie lub trzy sytuacje 100% ktore były nie wykorzystane , a w drugiej połowie mecz obrócił sie o 360 stopni i Oława strzeliła bramki ze stałych fragmentów gry po błedzie gospodarzy.

rrr
Orlik Młodszy

Dołączył: 09 Paź 2008
Posty: 11

PostWysłany: Sob 14:57, 18 Paź 2008    Temat postu:

gral ta pseudogwiazda w olawie Very Happy? valdinho Smile?

PostWysłany: Sob 17:19, 18 Paź 2008    Temat postu:

No to wlasnie jest Valdinho i Kur.. Peda.. jebany powiedz mi z kad jestes ? Ten RRR ?? zobaczymy jak bedziesz gwiazdorzyc na boisku i poza !!

Ostatnio zmieniony przez maly17777777 dnia Sob 17:20, 18 Paź 2008, w całości zmieniany 2 razy

PostWysłany: Nie 0:12, 19 Paź 2008    Temat postu:

no prosze to pan gancarczyk zszedl nareszcie na ziemie i zaczal chyba grac a nie krzyczec "ALAAA" i zgrywac kozaka Razz PODRAWIAM ... PS za słaby jestem żeby kopać piłke na twoim poziomie maly177777777777777

mucki
Żak

Dołączył: 08 Wrz 2008
Posty: 1

Skąd: Oława

PostWysłany: Nie 15:27, 19 Paź 2008    Temat postu: Re: [10 kolejka, 18.10.08] Pogon Oleśnica - MKS Oława

Kamilek napisał:

nie powiedziałbym, że w 1-szej połowie zdecydowana przewaga Oleśnicy =] , mieliście 4 strzały i z tego padły 2 bramki przy piłce raczej w większości byliśmy my -.- i były też okazje do strzelenia i powiem , że nie 1 ani nie 2 ^^.

Ostatnio zmieniony przez mucki dnia Nie 15:28, 19 Paź 2008, w całości zmieniany 1 raz

PostWysłany: Nie 17:07, 19 Paź 2008    Temat postu:

do mucki : no wasza 2 bramka to kur... bardzo kontrowersyjna była więc stul pysk ;] ... cieszcie sie z remisu bo mogliśmy was zalatwic w pierwszej polowie ... nie mamy po prostu szczescia ;] .. jesteście słabizna a nam brakuje koncentracji ... no i też brakowało jednego środkowego który leczy kontuzje ... zastąpił go skrzydłowy i ciężko nam się grało .. elo

armin

Dołączył: 30 Sie 2008
Posty: 7

PostWysłany: Nie 17:13, 19 Paź 2008    Temat postu:

Oława słaba ale szczescie im dopisało , a co do 1-szej połowy to mielismy 2 poprzeczki a w drugiej jedna... jedynie co to w 2 połowie cos pograliscie bo my po stracie bramki bylismy zdekoncentrowani Smile DO mucki : koles mogliscie w piewszej połowie przegrywac z 4:0 ale dobra ja sie kłocił nie bede spoko mecz skonczył sie remisem i tyle sprawiedliwy podział punktow. narka!

Celt86

Dołączył: 18 Kwi 2008
Posty: 36

Skąd: Oława

PostWysłany: Nie 17:47, 19 Paź 2008    Temat postu:

Gdybysmy byli slabi nie gralibysmy w ldj....

Ostatnio zmieniony przez Celt86 dnia Nie 17:47, 19 Paź 2008, w całości zmieniany 1 raz

juventino

Dołączył: 01 Cze 2008
Posty: 6

PostWysłany: Nie 19:43, 19 Paź 2008    Temat postu:

Po co spinki? był mecz, my mielismy swoje sytuacje wy mieliscie swoje ... gdyby mecz trwal tylko jedna połowe to pierwsza my bysmy wygrali a wy druga bo byliscie w niej lepsi proste jak sik pająka. 2:2 i po herbacie zyjmy kolejnymi meczami . Gratuluje Oławie charakteru i woli walki i powodzenia w nastepnych meczach.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Liga Dolnośląska Juniorów Strona Główna -> Sezon 2008/2009 - LDJ Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group.